Куратори груп спеціальності Маркетинг
Графік проведення виховних годин в І семестрі 2023-2024 навчального року
Графік проведення виховних годин в ІІ семестрі 2023-2024 навчального року
Графік проведення виховних бесід в гуртожитку №3 (І семестр 2023-2024 навчального року)
Графік проведення виховних бесід в гуртожитку №3 (ІІ семестр 2023-2024 навчального року)
План виховної роботи кафедри маркетингу на І семестр 2023-2024 н.р.
План виховної роботи кафедри маркетингу на ІІ семестр 2023-2024 н.р.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/zobrazhennya_viber_2024-04-07_11-03-50-004-1024x1024.jpg)
Благодійна акція у форматі челенджу на підтримку ЗСУ
Студентське самоврядування Хмельницького національного університету організувало благодійну акцію у форматі челенджу на підтримку Збройних сил України.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/zobrazhennya_viber_2024-03-27_19-14-12-664-1-1024x660.jpg)
Весняний благодійний ярмарок
З метою підтримки ЗСУ та у рамках національно-патріотичного виховання молоді 27 березня 2024 року у холі 4 навчального корпусу Хмельницького національного університету відбувся Весняний благодійний ярмарок, в якому активно взяла участь кафедра маркетингу.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/zobrazhennya_viber_2024-03-21_12-20-19-644-1024x1024.jpg)
Патріотичний захід.
Лекція на тему: «Волонтери – люди доброї волі».
22 лютого 2024 року провідний бібліотекар Хмельницького національного університету, Антоніна Гогільчина, провела лекцію на тему “Волонтери – люди доброї волі”.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/foto-4-10-1024x768.jpg)
Плетіння маскувальних сіток для потреб ЗСУ
Протягом листопада 2023 року студенти 1 та 2 курсів спеціальності 075 «Маркетинг» під керівництвом завідувачки кафедри маркетингу Ірини Закрижевської та відповідальної за виховну роботу кафедри Валентини Літинської долучались до плетіння маскувальних сіток у стінах спорткомплексу Хмельницького національного університету.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/foto-1-19-1024x768.jpg)
День Гідності та Свободи 2023
З метою відзначення Дня Гідності та Свободи, 17 листопада 2023 року у бібліотеці Хмельницького національного університету для студентів був проведений урок патріотичного виховання «Небесна сотня. Розстріляні мрії». Даний захід відвідали студенти 1 курсу спеціальності 075 Маркетинг. Під час патріотично-виховного уроку студентам розповіли про значення Дня Гідності та Свободи для утвердження ідеалів справедливості, вільного вибору та європейського шляху розвитку України.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/zastavka-1-3-1024x1024.jpg)
Екскурсія по місту Хмельницькому для студентів 1 курсу
26 вересня 2023 р. професор Ігор Журба провів пішохідну екскурсію по місту Хмельницькому для студентів 1 курсу спеціальності 075 “Маркетинг”.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/zastavka-1-2-1024x1024.jpg)
Екскурсія музеями «Історії ХНУ» та «Історія та сучасність техніки»
Протягом вересня 2023 року студенти 1 курсу спеціальності “Маркетинг” відвідали музеї “Історії ХНУ” та “Історія та сучасність техніки”.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/ekskursiya-dlya-vyhovnoyi.jpg)
В межах патріотичного виховання студентів організовано пішохідну екскурсію містом Хмельницький
Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього – говорить народна мудрість. 12 травня студенти маркетологи прийняли участь в пішохідній екскурсії рідним містом під керівництвом професора Журби Ігоря Євгеновича.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/videoflesh-mob-1024x663.jpg)
Відео-проєкт «Любимо, віримо, мріємо»
Студенти 4 курсу спеціальності 075 «Маркетинг», Андрій Петришин та Іванна Караульна прийняли участь у відео-проєкті «Любимо, віримо, мріємо», організованого за ініціативи студради ФЕУ в особі Віталія Зими. Технічна підтримка: Дмитро Романенко.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/flesh-mob-gidnosti.jpg)
Флешмоб «Віхи становлення української державності»
Студенти групи МР-22-1 виступили ініціаторами 🇺🇦 патріотичного флешмобу «Віхи становлення української державності». Висвітлення історичних подій, ознайомлення із досягненням сучасного розвитку державності у форматі флешмобу дозволить розширити кругозір молоді та осягнути цінність національних здобутків.
![](https://mr.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/35/shevchenkove-slovo.jpg)
ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У НАШИХ СЕРЦЯХ
9 березня ми вшановуємо Тараса Шевченка, який пробудив українців від національної сплячки. У Хмельницькому національному університеті був проведений поетичний челендж, приурочений Дню народження великого КОБЗАРЯ «ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У НАШИХ СЕРЦЯХ». Не залишилися осторонь і студенти спеціальності «Маркетинг».