Графік проведення виховних годин в ІІ семестрі 2023-2024 навчального року


Графік проведення виховних бесід в гуртожитку №3 (ІІ семестр 2023-2024 навчального року)


План виховної роботи кафедри маркетингу на ІІ семестр 2023-2024 н.р.


Благодійна акція у форматі челенджу на підтримку ЗСУ

Студентське самоврядування Хмельницького національного університету організувало благодійну акцію у форматі челенджу на підтримку Збройних сил України.

Дізнатись більше


Весняний благодійний ярмарок

З метою підтримки ЗСУ та у рамках національно-патріотичного виховання молоді 27 березня 2024 року у холі 4 навчального корпусу Хмельницького національного університету відбувся Весняний благодійний ярмарок, в якому активно взяла участь кафедра маркетингу.

Дізнатись більше


Патріотичний захід.

Лекція на тему: «Волонтери – люди доброї волі».

22 лютого 2024 року провідний бібліотекар Хмельницького національного університету, Антоніна Гогільчина, провела лекцію на тему “Волонтери – люди доброї волі”.

Дізнатись більше


Плетіння маскувальних сіток для потреб ЗСУ

Протягом листопада 2023 року студенти 1 та 2 курсів спеціальності 075 «Маркетинг» під керівництвом завідувачки кафедри маркетингу Ірини Закрижевської та відповідальної за виховну роботу кафедри Валентини Літинської долучались до плетіння маскувальних сіток у стінах спорткомплексу Хмельницького національного університету.

Дізнатись більше


День Гідності та Свободи 2023

З метою відзначення Дня Гідності та Свободи, 17 листопада 2023 року у бібліотеці Хмельницького національного університету для студентів був проведений урок патріотичного виховання «Небесна сотня. Розстріляні мрії». Даний захід відвідали студенти 1 курсу спеціальності 075 Маркетинг. Під час патріотично-виховного уроку студентам розповіли про значення Дня Гідності та Свободи для утвердження ідеалів справедливості, вільного вибору та європейського шляху розвитку України.

Дізнатись більшеЕкскурсія по місту Хмельницькому для студентів 1 курсу

26 вересня 2023 р. професор Ігор Журба провів пішохідну екскурсію по місту Хмельницькому для студентів 1 курсу спеціальності 075 “Маркетинг”.

Дізнатись більше


Екскурсія музеями «Історії ХНУ» та «Історія та сучасність техніки» 

Протягом вересня 2023 року студенти 1 курсу спеціальності “Маркетинг” відвідали музеї “Історії ХНУ” та “Історія та сучасність техніки”.

Дізнатись більше


В межах патріотичного виховання студентів організовано пішохідну екскурсію містом Хмельницький

Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього – говорить народна мудрість. 12 травня студенти маркетологи прийняли участь в пішохідній екскурсії рідним містом під керівництвом професора Журби Ігоря Євгеновича.

Дізнатись більшеВідео-проєкт «Любимо, віримо, мріємо»

Студенти 4 курсу спеціальності 075 «Маркетинг», Андрій Петришин та Іванна Караульна прийняли участь у відео-проєкті «Любимо, віримо, мріємо», організованого за ініціативи студради ФЕУ в особі Віталія Зими. Технічна підтримка: Дмитро Романенко.

Дізнатись більше


Флешмоб «Віхи становлення української державності»

Студенти групи МР-22-1 виступили ініціаторами 🇺🇦 патріотичного флешмобу «Віхи становлення української державності». Висвітлення історичних подій, ознайомлення із досягненням сучасного розвитку державності у форматі флешмобу дозволить розширити кругозір молоді та осягнути цінність національних здобутків.

Дізнатись більше


ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У НАШИХ СЕРЦЯХ

9 березня ми вшановуємо Тараса Шевченка, який пробудив українців від національної сплячки. У Хмельницькому національному університеті був проведений поетичний челендж, приурочений Дню народження великого КОБЗАРЯ «ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У НАШИХ СЕРЦЯХ». Не залишилися осторонь і студенти спеціальності «Маркетинг».

Дізнатись більше