9 березня ми вшановуємо Тараса Шевченка, який пробудив українців від національної сплячки.

▫️Тарас Шевченко народився у дуже складний час для України, коли ми не мали власної незалежної держави і були закріпачені указом Катерини II.

▫️Тарас Шевченко вважається найвидатнішим українським поетом усіх часів. Його вклад в нашу літературу колосальний. Життя митця було дуже цікавим і бурхливим. Багато дворян вивчали українську мову, щоб читати його поезію.

▫️Патріотичної поезії Тараса Шевченка дуже боялась Російська імперія, яка намагалася русифікувати усіх українців. Шевченка прозвали Кобзарем, тобто хранителем народної пам’яті. А його настанови до нащадків стали для нас надзвичайно актуальними під час повномасштабної війни з Росією.

✅у Хмельницькому національному університеті був проведений поетичний челендж, приурочений Дню народження великого КОБЗАРЯ «ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У НАШИХ СЕРЦЯХ».

💚Не залишилися осторонь і студенти 1 курсу спеціальності «Маркетинг».

До челенджу долучилися:

✔️студенти групи МР-22-1 з куратором
🔹Жежерун Олексій
🔸Джуглій Олександра
🔹Савчук Ростислав
🔸Ірина Закрижевська

✔️студенти групи МР-22-2
🔹Мартинова Анастасія
🔸Парандюк Олена
🔹Мартинчук Вікторія
🔸Олійник Каріна
🔹Корольков Богдан

💛💙Шевченко – це не одноманітність. Шевченко – це єдність глибини і сили, розуму і прагнення до волі. Шевченко – це народ. Тому він сьогодні у кожному з нас. Різний.