Протягом листопада 2023 року студенти 1 та 2 курсів спеціальності 075 «Маркетинг» під керівництвом завідувачки кафедри маркетингу Ірини Закрижевської та відповідальної за виховну роботу кафедри Валентини Літинської долучались до плетіння маскувальних сіток у стінах спорткомплексу Хмельницького національного університету.

Одні студенти – нарізали та формували фрагменти тканини, інші – плели маскувальне покриття.

Маскувальні сітки – це важливий елемент забезпечення безпеки та успішного виконання завдань Збройних Сил. Вони використовуються для маскування техніки, позицій та об’єктів військового значення, щоб зробити неможливим їх виявлення та нейтралізацію противником.

Плетіння маскувальних сіток – це кропітка ручна робота, яка вимагає терпіння, уваги до деталей та вміння працювати в команді.  Кожен студент мав можливість внести свій вклад у безпеку та захист України.

Допомагаємо! Віримо у швидку перемогу! Слава Україні!