«День Гідності та Свободи» – це українське свято, яке відзначається щорічно в Україні 21 листопада. Саме ця дата, 21 листопада 2013 року стала вирішальним моментом в історії України, коли тисячі громадян вийшли на вулиці Києва та інших міст країни, вимагаючи європейської інтеграції та висловлюючи своє незадоволення рішенням уряду про не підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

День Гідності та Свободи став символом боротьби громадян за свої права, гідність та вільне майбутнє. Свято вшановує тих, хто взяв участь у подіях Євромайдану, і відзначається різноманітними заходами, включаючи публічні заходи, концерти, виставки та інші культурні події.

З метою відзначення Дня Гідності та Свободи, 17 листопада 2023 року у бібліотеці Хмельницького національного університету для студентів був проведений урок патріотичного виховання «Небесна сотня. Розстріляні мрії». Даний захід відвідали студенти 1 курсу спеціальності 075 Маркетинг. Під час патріотично-виховного уроку студентам розповіли про значення Дня Гідності та Свободи для утвердження ідеалів справедливості, вільного вибору та європейського шляху розвитку України.

Дякуємо організаторам за цікавий та емоційний урок патріотичного виховання!

Будьмо відповідальними та вірними Україні та її цінностям!