Патріотичний захід на факультеті економіки і управління

22 лютого 2024 року провідний бібліотекар Хмельницького національного університету, Антоніна Гогільчина, провела лекцію на тему “Волонтери – люди доброї волі”.

Пані Антоніна розповіла про героїчну роботу волонтерів, які підтримують збройні сили України, зокрема, закцентовано увагу здобувачів вищої освіти на історії становлення волонтерського руху в Україні та значний внесок волонтерів, як на початку війни, так і сьогодні.

Спікер відмітила волонтерську діяльність Хмельницького національного університету:

• збір коштів, продуктів та речей для потреб армії;
  • плетіння маскувальних сіток.

Студенти-маркетологи активно долучилися до заходу.

Заступник декана з виховної роботи факультету економіки і управління, Анастасія Данілкова, підкреслила важливість долучення студентів факультету до волонтерської діяльності, подякувала за активність у плетінні сіток.

Саме завдяки волонтерам на передову доставляється все необхідне для захисників України на шляху до перемоги.