Розпочинаємо співпрацю з відділами та службами Хмельницького національного університету

01 листопада 2022 р. на 5 парі на платформі Zoom в рамках вивчення освітніх компонент «Заготівельно розподільчий маркетинг» та «Маркетинг закупівель» та теми «Вибір постачальника» відбулась зустріч-лекція бакалаврів-маркетологів з начальником відділу маркетингу та матеріально-технічного забезпечення, уповноваженою особою ХНУ з питань державних закупівель Катковою Тетяною Іванівною.

Тетяна Іванівна на лекції розповіла здобувачам про принципи роботи системи prozorro.gov.ua та майданчики, що взаємодіють із даною системо. Особливу увагу лектор зупинила на особливостях функціонування майданчика e-tender.

Лектор докладно зупинилась на розгляді нормативних актів, що регулюють систему державних і тендерних закупівель та місця і ролі уповноваженої особи у функціонуванні даної системи.

Здобувачі на лекції отримали корисну інформацію щодо визначення предмета закупівлі, отримали навички користування «єдиним закупівельним словником» та державним класифікатором товарів та послуг.

Лектор акцентувала увагу на мультилотових закупівлях, структурі та особливостях тендерної документації й порогів, встановлених для різних обсягів тендерних закупівель.

Особливу увагу на лекції було акцентовано на підтвердженні кваліфікації учасника тендерних торів та процедурі укладання договору поставки.

За відгуками здобувачів, лекція виявилась надзвичайно корисною для здобувачів саме в практичному контексті. Кафедра маркетингу дякує пані Тетяні за отримані практичні знання з питань тендерних закупівель