Знайомство з історією ХНУ та досягненнями в галузі науки

В межах вивчення дисципліни “Університетська освіта та академічна доброчесність” студенти 1 курсу спеціальності “Маркетинг” протягом вересня відвідали музеї “Історії ХНУ” та “Історія та сучасність техніки”.

✔️22 вересня 2023 року почули про історію виникнення 🌐Хмельницького національного університету.

Музей історії ХНУ

✔️Завідувач музею Історії ХНУ, Петро Костянтинович, розказав цікаві факти про:
▪️історію створення;
▪️ректорів, які очолювали університет;
▪️діючий керівний склад;
▪️досягнення випускників;
▪️виразив впевненість, що через певний проміжок часу, про досягнення сьогоднішніх відвідувачів буде інформація в музеї.

✍️На згадку студенти написали свої враження в журналі відгуків та побажань.

✔️29 вересня 2023 року відвідали Музей 🌐Хмельницького національного університету. “Історія та сучасність техніки”.

✔️В музеї представлено експонати від середньовіччя до сучасності:
▫️предмети побуту;
▫️сільське господарство;
▫️швейне виробництво;
▫️комп’ютерна техніка;
▫️радіотехніка;
▫️кіно- та фотообладання.

✔️Студенти ознайомилися із історією наукових лабораторій Хмельницького національного університету.

✔️Відвідали виставкові зони легкої промисловості, чим були особливо зацікавлені.

✔️Ознайомилися із колекціями одягу .

🫶Дякуємо Ігореві Михайловичу за можливість дізнатися про історію та сучасність та усім радимо відвідати музеї ХНУ.