Здобувач PhD Андрій Жумела – спікер на круглому столі «Маркетингова філософія бізнесу – сучасний тренд економіки»

📌Кафедра маркетингу, разом з колегами із Харківського національного економічного університету та Прикарпатського Національного Університету ім. Василя Стефаника провели круглий стіл «Маркетингова філософія бізнесу – сучасний тренд економіки» в он-лайн форматі.

👍Спікерами були експерти у своїх галузях із м.Хмельницький, м.Харков та Харківської області, м.Івано-Франківськ, м.Львів.

🔝Одним зі спікерів був здобувач PhD спеціальності 075 «Маркетинг», Андрій Жумела з темою «Створення успішного мобільного додатка: як збудувати продукт, який привабить користувачів та відповідає їхнім потребам».

✔️На заході були присутні понад 70 учасників, зокрема декан факультету економіки і управління В.Карпенко, викладачі кафедри маркетингу: І.Закрижевська, А.Тельнов, З.Анрушкевич, В.Бобровник, В.Літинська, С.Решміділова та студенти спеціальності «Маркетинг».

✔️Тематичні напрями, які були представлені на круглому столі:

🔹Ревіталізація пам’яток архітектури: досвід та особливості.

🔹Маркетингова творчість у світі змін: від кіноіндустрії до технологічних бізнесів без кордонів.

🔹Що допомагає дизайнерам досягати видатних результатів.

🔹Розвиток громади за допомогою соціальних проектів та сталого розвитку.

🔹Створення успішного мобільного додатка: як побудувати продукт, який привабить користувачів та відповість їхнім потребам.

🔹Роль креативних бізнес-екосистем у розвитку креативних індустрій.

✔️Приємно відмітити спільну плідну роботу усіх учасників.

Дякуємо всім, хто долучився до обговорення, та сподіваємося на подальшу співпрацю!