Засідання стейкхолдерів за результатами публічного обговорення проєктів ОПП/ОНП Маркетинг 2024 року

✔️7 березня 2024 року о 17.00 на платформі zoom відбулося розширене засідання стейкхолдерів за результатами публічного обговорення проєктів ОПП/ОНП Маркетинг 2024 року.

📌На засіданні були присутні близько 30 осіб, серед яких представники різних груп стейкхолдерів.

📖Представники академічної спільноти:

▫️Проректор Хмельницького національного університету к.е.н., доцент Віктор Лопатовський;

▫️Проректор з навчальної роботи Університету економіки і підприємництва, к.е.н., доцент Віталій Нянько;

▫️Декан факультету економіки і управління Хмельницького національного університету, к.е.н., доцент Віталій Карпенко;

▫️Завідувач кафедри маркетингу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, д.е.н., професор Людмила Гриневич;

▫️Професор кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, д.е.н., професор Іван Благун;

▫️Професор кафедри маркетингу Луцького національного технічного університету, д.е.н., професор Олег Кузьмак.

👩‍🏫Гаранти:

▫️Гарант ОПП Маркетинг першого (бакалаврського) РВО, к.е.н., доцент кафедри маркетингу ХНУ Зінаїда Андрушкевич;

▫️Гарант ОПП Маркетинг другого (магістерського) РВО, к.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу ХНУ Ірина Закрижевська;

▫️Гарант ОНП Маркетинг третього (освітньо-наукового) РВО, д.е.н., професор кафедри маркетингу ХНУ Анатолій Тельнов.

✔️Гаранти І. Закрижевська та А. Тельнов представили зміни за результатами публічного обговорення ОПП/ОНП, а саме:

▫️ОПП Маркетинг другого РВО: зміни в профілі ОПП; формування унікальних ФК, ПРН; зміни у підході до формулювання ОК, введення нових вибіркових ОК: Управління маркетинговими інтернет-проєктами, Управління продажами.

▫️ОНП Маркетинг третього РВО: зміни в профілі ОНП, перенесення педагогічної практики в розділ “спеціальна підготовка”.

✔️Гарант З. Андрушкевич обґрунтувала введення нових вибіркових ОК: Маркетинг кар’єри, Маркетинг відносин, Маркетинг у ритейлі, Бенчмаркінг, Комп’ютерна графіка в рекламі, Основи роботи в програмі Adobe Photoshop.

📌НПП кафедри маркетингу Хмельницького національного універистету:

▫️Доцент кафедри маркетингу, к.е.н., доцент Світлана Решміділова;

▫️Доцент кафедри маркетингу, к.е.н., доцент Руслан Бойко;

▫️Доцент кафедри маркетингу, к.е.н., доцент Валентина Бобровник;

▫️Доцент кафедри маркетингу, к.е.н., доцент Валентина Літинська.

👩‍💻Представники бізнесу та професіонали практики:

▫️Президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова;

▫️Засновниця та СЕО маркетингової агенції TheKasta Алла Бевза;

▫️Digital-маркетолог, SMM-стратегиня, викладач-стажист кафедри маркетингу ХНУ Анжеліка ▫️Слободянюк;

▫️Директор ТОВ “Хіларі Косметік” Вадим Пилипчук;

▫️Провідний фахівець з методів розширення ринку мережі Сільпо Юлія Андрушко;

▫️Технічний директор ТОВ СТФАЛКОН Олександр Зозуля;

▫️Директор ТОВ «Дрім-Світ» Юрій Кравчук;

▫️Директор ТОВ «Смарт Логістик дистрибюшн» Дмитро Замялий;

▫️Директор ПП «Ексклюзив Плюс» Сергій Кізенко;

▫️Менеджер з маркетингу ТДВ «Хмельницькзалізобетон» Юлія Жугда;

▫️Завідувач Хмельницького відділення ПрАТ СК «Уніка» Віктор Кулик.

✔️Стейхолдери підкреслили:

▫️високий професійний рівень усіх освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців на кафедрі;

▫️відчутне врахування потреб ринку, вимог представників бізнесу, пропозицій студентів;

▫️постійне вдосконалення освітнього процесу;

▫️бажання подальшої співпраці.

👩‍🎓Здобувачі вищої освіти:

▫️Валерія Коваль, 2 курс, перший РВО;

▫️Юлія Олексюк, 2 курс, перший РВО;

▫️Крістіна Шайда, 2 курс, перший РВО;

▫️Юлія Романюк, 3 курс, перший РВО;

▫️Андрій Петришин, 1 курс, другий РВО;

▫️Олексій Корольов, 1 курс, другий РВО;

▫️Артем Михайлов, 2 курс, третій РВО.

🎯Декан ФЕУ Віталій Карпенко та завідувач кафедри маркетингу Ірина Закрижевська подякували усім присутнім за дотичність до удосконалення ОПП/ОНП Маркетинг, за якими здійснюється підготовка конкурентоспроможних фахівців на кафедрі маркетингу Хмельницького національного універистету.