Захист звітів з виробничої практики

28.02.2023 р. відбувся захист звітів з виробничої практики студентів 3 курсу спеціальності Маркетинг. Вирішення завдань підготовки висококваліфікованих фахівців із маркетингу вимагає закріплення набутих теоретичних знань практичними навичками роботи на підприємстві. З цією метою здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» ОПП «Маркетинг» впродовж усього періоду навчання в університеті проходять практичну підготовку, яка є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців із маркетингу.

⠀👏 Студенти груп МР-20-1, МР-20-2 продемонстрували:

▫️високий рівень оволодіння особливостями маркетингової діяльності підприємств, які були базами практики;

▫️критичне мислення;

▫️креативність.

Виробнича практика спрямована на:

▫️закріплення теоретичних знань отриманих в процесі вивчення циклу теоретичних дисциплін професійної підготовки;

▫️ознайомлення безпосередньо на базі практики із маркетинговою діяльністю підприємства;

▫️узагальнення і вдосконалення набутих практичних умінь і навичок;

▫️оволодіння професійним досвідом;

▫️поглиблення загальних і фахових компетентностей та практичних навичок в умовах виробництва;

▫️формування професійних якостей особистості майбутнього фахівця із маркетингу;

▫️збір матеріалів для ✍️написання звіту з практики та курсових робіт.