Викладачі кафедри маркетингу – учасники циклу вебінарів «Основи наукометрії»

З  2.10.2-23 р. по 5.10.2023 р. викладачі кафедри маркетингу – професор Анатолій Тельнов та доцент Світлана Решміділова відвідали Цикл вебінарів «Онови наукометрії», який організований консалтинговою компанією «Наукові Публікації» – лідером у сфері наукометрії та науки.

Компанія постійно підтверджує свою відмінну репутацію завдяки успішно реалізованим дослідницьким проєктам, підписаним меморандумам із ЗВО, науковим установами, а також рекомендаціям задоволених клієнтів. Компанія «Наукові Публікації» співпрацює з найбільшими ЗВО в Україні, Республіці Казахстан та вченими більш ніж в 45 країнах світу.

Цикл навчальних вебінарів мав на меті освітити всі головні аспекти публікаційної діяльності вченого в міжнародних наукометричних базах даних. У ньому розкриті головні проблеми, з якими стикаються українські науковці в процесі написання статей для зарубіжних журналів.

Цикл вебінарів складався з 4 блоків:

02.10. 2023 р.Українська наукометрія сьогодні. Розвиток та майбутнє української науки.

3.10.2023 р. – Наукометрична база даних Scopus. Тонкощі роботи та проблематика самостійної публікації.

4.10.2023 р. – Наукометрична база даних Web of Science. Тонкощі роботи та проблематика самостійної публікації.

5.10.2023 р. – Платформи та способи для підвищення наукометричних показників вчених.

За результатами тренінгів та лекцій отримано сертифікати міжнародного зразка (1 кредит ECTS – 30 годин).

Висловлюємо щиру вдячність організаторам вебінарів та спікеру – спеціалісту науково-навчального центру компанії «Наукові Публікації» Павлу Коломійцю!

Усі лекції були надзвичайно корисними для науково-педагогічних працівників та усіх зацікавлених осіб!