Викладачі кафедри маркетингу пройшли підвищення кваліфікації за програмою «Організація підготовки та процедура акредитації освітньої програми»

З 4 травня по 1 червня Центр післядипломної освіти Хмельницького національного університету проводив курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету за програмою «Організація підготовки та процедура акредитації освітньої програми».

Було проведено 12 занять (офлайн і онлайн) на різноманітну тематику, що стосується процесу підготовки, організації, проведення, оцінювання результатів проходження акредитації освітньої програми:

1. Підготовка до акредитації освітніх програм: від формування проєктної групи до подання повідомлення про наміри акредитувати освітню програму (спікер – Лопатовський В.Г.)..

2. Командна робота при підготовці до акредитаційної експертизи та під час її проведення (спікер – Лопатовський В.Г.).

3. Підготовка освітньої програми, навчального плану, робочих програм та силабусів до акредитаційної експертизи, забезпечення їх логічного взаємозв’язку (додаток 1), спікер – Любохинець Л.С.

4. Інформація на сайті кафедри, факультету, університету та її роль у процесі акредитаційної експертизи (спікер – Лопатовський В.Г.).

5. Опитування стейкхолдерів та механізм реалізації пропозицій щодо удосконалення ОП (спікер – Білик В.В.).

6. Форми та методи навчання, форми та методи контролю (спікер – Андрощук І.В.).

7. Порядок і процедура заповнення Відомостей про самооцінювання освітньої програми: критерії 5, 8 та 9. Перспективи подальшого розвитку ОП (спікер – Красильникова Г.В.).

8. Порядок і процедура заповнення Відомостей про самооцінювання освітньої програми: критерії 1, 2 та 4 та додатку 3 (спікер – Любохинець Л.С.).

9. Порядок і процедура заповнення Відомостей про самооцінювання освітньої програми: критерії 3, 6 та 7 на додатку 2 (спікер – Андрощук І.П.).

10. Комунікація гарантів з представниками Національного агентства та експертами на різних етапах експертизи (спікер – Лопатовський В.Г.).

11. Особливості роботи гарантів з інформаційною системою Національного агентства (спікер – Лопатовський В.Г.).

12. Підготовка фокус-груп та матеріально-технічної бази до акредитаційної експертизи (спікер – Андрощук І.П.).

Учасники, які виконали індивідуальне завдання отримали сертифікати.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам та лекторам!

Усі лекції були надзвичайно корисними як для гарантів освітніх програм, так і членів проєктних груп та усіх зацікавлених осіб!