Всеукраїнський студентський економічний форум,  присвячений 50-річчю факультету економіки і управління

🎯 8 червня 2023 року на факультеті економіки і управління відбулося засідання Всеукраїнського студентського економічного форуму,  присвяченого 50-річчю факультету економіки і управління, до якого долучилися близько 100 учасників.

✔️Особлива подяка за організацію колективу кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці Хмельницького національного університету та декану факультету економіки і управління Віталію Карпенку.

✔️КОНФЕРЕНЦІЇ ФОРУМУ:

📌Кафедра HR-інжиніринг у бізнес-економіці I Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «HR-ІНЖИНІРИНГ У ХХІ СТОЛІТТІ: ТРЕНДИ, ПРОБЛЕМАТИКА ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

📌Кафедра маркетингу VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів «МАРКЕТИНГ ОЧИМА МОЛОДІ В УМОВАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ».

✔️НАУКОВІ НАПРЯМИ ФОРУМУ:

📌«ПРОБЛЕМАТИКА ТА ІННОВАЦІЙНА ПАРАДИГМА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, БІЗНЕСУ ТА HR-ІНЖИНІРИНГУ».

📌«АНАЛІТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ В ЕКОНОМІЦІ».

📌«РОЗВИТОК СИСТЕМИ ОБЛІКУ, АУДИТУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ЗА УМОВ ЦИФРОВОЇ ТА ІНСТИТУЦІЙНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ГЛОБАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО СЕРЕДОВИЩА».

📌«РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОГО ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ СУБ’ЄКТАМИ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ УКРАЇНИ».

📌«МАРКЕТИНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У ХХІ СТОЛІТТІ ЗА УМОВ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ».

З вітальним словом виступили:

Ведерніков Михайло Данилович

Доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, завідувач кафедри HR-інжиніринг у бізнес-економіці Хмельницького національного університету.

Матюх Сергій Анатолійович

Кандидат економічних наук, доцент, ректор Хмельницького національного університету

Кривак Михайло Михайлович

Заступник міського голови Хмельницької міської ради

Синюк Олег Миколайович

Доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету

Карпенко Віталій Леонідович

Кандидат економічних наук, доцент, декан факультету економіки і управління Хмельницького національного університету

До виступів на пленарному засідання долучилися здобувачі третього (освітньо-наукового) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти:

✔️ Андрій ЖУМЕЛА, здобувач ступеня «доктор філософії» за спеціальністю 075 «Маркетинг», Android Developer компанії Stfalcon “МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ЯК ІНСТРУМЕНТ МАРКЕТИНГУ: ВІД СТРАТЕГІЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ АБО ЯК ВЗАЄМОДІЯТИ З КОРИСТУВАЧАМИ”

✔️ Вадим КУЛАЦЬКИЙ, здобувач ступеня «доктор філософії» за спеціальністю 075 «Маркетинг», UX/UI дизайнер компанії Stfalcon “ТРЕНДИ В ДИЗАЙНІ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ (ЗАСТОСУНКІВ): ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МАРКЕТИНГОВИХ ЦІЛЕЙ”.

✔️Вікторія ВАНАТ, Дмитро БУНЬО, Віталій ЖИГАЛЬСЬКИЙ, здобувачі ступеня магістр за спеціальністю 075 «Маркетинг, Хмельницький національний університет “МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ ОНЛАЙН-ПРОСУВАННЯ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ”. Керівник: Оксана ГОЛУБОВСЬКА, к.е.н, старший викладач кафедри маркетингу, Хмельницький національний університет.

❗️На основі доповідей здобувачів відбувалися продуктивні дискусії, які є важливим елементом наукового процесу, що дозволило молодим вченим та професіоналам-практикам обговорити результати своїх досліджень, висловити різні погляди та аргументи, вдосконалити ідеї.

🎯Науковий форум сприяв розвитку знань та наукового поступу.