ВОРКШОП “Crisis Management and the Hyper-Urban Environment: From Fragility to Resilience”

💥2 червня 2023 р.

✔️доцент кафедри, к.е.н. Руслан Бойко;

✔️студенти 1 курсу: Анна Турин, Тетяна Гриневич, Карина Олійник;

✔️студенти групи МРм-22-1: Вікторія Ванат, Дмитро Буньо і Віталій Жигальский

прийняли участь в онлайн воркшоп  виконавчого директора Інституту стратегічного управління ризиками (м. Лондон, Великобританія) David Rubens на тему “Crisis Management and the Hyper-Urban Environment: From Fragility to Resilience”.

Захід був організований Інститутом управління стратегічними ризиками (ISRM) у рамках освітнього проєкту “Ukrainian Global Faculty”, метою якого є залучення до читання лекцій для українських студентів найкращих науковців і викладачів з усього світу.

David Rubens – основні факти про його професійне життя:

✔️доктор наук з безпеки та управління ризиками;

✔️професор Європейського центру миру та розвитку Університету миру ООН;

✔️спеціалізується на управлінні надскладними системами, пов’язаними з управлінням містом і критичною національною інфраструктурою;

✔️у 2018 році заснував Інститут управління стратегічними ризиками (ISRM)

На воркшопі були розглянуті наступні питання:

📌Глобальні кризи традиційно розглядалися через призму сільських наслідків: повеней, посух, голоду, але в сучасних роботах найбільш уразливими є міста. Незалежно від того, чи сталося це через крах застарілих і недостатньо обслуговуваних систем, їх глобальну взаємопов’язаність і гіперзалежність, технічні збої, тиск обмежених ресурсів чи зловмисну атаку, створюється враження, що системи, які лежать в основі міського існування досягло межі своїх здібностей і можливостей.

📌Висвітлені питання стійкості міст і деякі підходи, необхідні для того, щоб міста найближчого майбутнього зберігали свою функціональність перед обличчям постійно зростаючого тиску.

Воркшоп викладався англійською мовою.

Учасники отримали сертифікати.