Візит в 📲кол-центр Hillary Cosmetics

✔️4.07.2023 р. маркетологи 1 курсу провели з користю:
▪️перша половина дня-іспит з іноземної мови;
▪️друга половина дня-екскурсія в ході якої студенти отримали багато пізнавальної інформації.

🤍Вдячні Пилипчуку Вадиму, співзасновнику та директору ТОВ Хіларі Костметікс, який особисто розповів студентам про особливість роботи кол-центру Hillary Cosmetics.

🆒Tone of voice Hillary Cosmetics є не тільки популяризація бренду, а і виготовлення органічної натуральної косметики в Україні та органічне усвідомлене споживання.

✔️На підприємстві використовують різні маркетингові канали, до роботи залучені понад 5000 інфлюенсерів.

✔️Завдяки політиці Hillary Cosmetics споживачі виявлять бажання купити і спробувати натуральне, органічне, стати ближче до природи і поліпшити своє здоров’я.

Окрім того, Hillary Cosmetics регулярно допомагають ЗСУ, роблячи свій внесок в перемогу, що засвідчують численні подяки від військових.

🤍Щиро дякуємо нашим партнерам та радіємо з того, що побачили, яким є справжній український бізнес.