Візит представників кафедри маркетингу на ТОВ «LITMA»

В межах співпраці кафедри маркетингу із стейкхолдерами, 16 лютого 2023 року викладачі кафедри маркетингу, Зінаїда Андрушкевич та Ірина Закрижевська на чолі із завідувачем кафедри Анатолієм Тельновим і деканом факультету економіки і управління Віталієм Карпенком відвідали ТОВ «LITMA» та ознайомилися із процесом виробництва на підприємстві.

Взуттєва фабрика «LITMA» працює більше двадцяти років на ринку і є одним із провідних виробників взуття в Україні.

Директор Василь Михальський гостинно погодився провести екскурсію по підприємству, яке він виплекав, працюючи вантажником, водієм, бухгалтером одночасно.

На ТОВ «LITMA» виготовляється взуття із:

• полівінілхлориду (ПВХ);
  • текстилю на підошві з поліуретану (ПУ-ТПУ);
  • текстилю на підошві з полівінілхлориду (ПВХ).

Для виготовлення продукції застосовуються:

• новітні технології;
  • сучасне обладнання європейських виробників;
  • якісні матеріали;
  • сировина та комплектуючі українських та іноземних постачальників.

Текстильне взуття виготовляється методом прямого приливу підошви до заготовки верху. Таке взуття є надійним, гнучким та зносостійким.

Для взуття з ПВХ застосовується метод суцільного лиття під тиском, що робить взуття водонепроникним: чоботи, напівчоботи, галоші садові, дачні, туфлі від дощу.

Продукція ТОВ «ЛІТМА» сертифікована за системою УкрСЕПРО та відповідає вимогам державної санітарно-епідемічної експертизи, що підтверджується експертними висновками.

Василь Іванович зазначив, що сьогодні, окрім споживчого ринку, працюють також для забезпечення ЗСУ.

Після ознайомлення із виробництвом, делегація вирушила в фірмовий магазин підприємства Moknemin, який розташовано в центрі м. Хмельницький.

Директор магазину та завідуюча відділом маркетингу Наталія Буднецька ознайомила гостей із маркетинговим аспектом діяльності підприємства, а саме: застосування підходів мерчандайзингу, брендування, формування та розвиток лояльності споживачів.

Колектив кафедри щиро вдячний за гарно проведений плідний день та має надію на подальші візити зі студентами.