Вебінар від ХНЕУ ім. С. Кузнеця «ОЧИМА СПОЖИВАЧА»

27 березня 2024 року в межах угоди про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця, завідувач кафедри маркетингу ХНУ, Ірина Закрижевська відвідала вебінар на тему «Очима споживача». Спікером виступила Катерина Касенкова, викладач кафедри туризму ХНЕУ імені С. Кузнеця.

Пані Катерина розповідала про інноваційні та дієві діджитал інструменти дослідження фокусу уваги споживачів.

Ірина Закрижевська поділилася отриманим досвідом з колегами, що стало поштовхом для удосконалення ОК, зокрема «Інноваційний маркетинг».

Дякуємо Катерині за змістовну лекцію та Людмилі Гриневич, д.е.н., завідувачу кафедри маркетингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця за запрошення.