Важлива подія в освітньому процесі – вступ іноземних студентів на спеціальність Маркетинг

🇺🇦 🇨🇳 👨‍🎓 31.01.2024 р. відбулися урочистості з нагоди початку навчання студентів з Китайської Народної Республіки за другим (магістерським) рівнем вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг». Зустріч відбулася в онлайн режимі на платформі zoom.

✔️З привітальним словом до присутніх звернулися:

▪️ начальник відділу по роботі з іноземними студентами  Маргарита Дзюба пояснила особливості навчання та комунікації під час освітнього процесу;

▪️ декан факультету економіки і управління Віталій Карпенко зазначив, що за 50 років існування, спеціальності та освітні програми факультету закінчили понад 10000 студентів. Випускники факультету успішно працюють в Європі, США, Австралії, а також висловив сподівання, що в найближчому майбутньому до когорти успішних випускників доєднаються студенти з КНР;

▪️ завідувач кафедри маркетингу Ірина Закрижевська привітала усіх присутніх з важливим кроком на освітньому шляху. Висловила надію, що навчання буде періодом захоплення, отримання нових знань та нових можливостей як для студентів, так і для викладачів.

✔️Також на зустрічі були присутні викладачі, які забезпечуватимуть освітній процес в 1 семестрі за ОП Маркетинг другого (магістерського) рівня вищої освіти:

▪️ Анатолій Тельнов, д.е.н., проф.,

▪️ Зінаїда Андрушкевич, к.е.н., доц.,

▪️ Світлана Решміділова, к.е.н. доц.,

▪️ Руслан Бойко, к.е.н., доц.,

▪️ Майя Сова, к.п.н., доц.,

▪️ Артем Михайлов, асистент, куратор групи.

✔️Артем продемонстрував студентам Модульне середовище для навчання, розказав, як знайти необхідний курс, показав лекційні матеріали, презентації, кейси, пояснив як завантажувати виконані завдання, як здавати тести тощо.

Студентам бажаємо завжди бути цілеспрямованими та наполегливими, не зупинятися на досягнутому та завжди прагнути вдосконалення. Викладачам висловлюємо вдячність за їхню мудрість та готовність надихати та підтримувати студентів у їхньому навчанні.

Нехай цей навчальний рік буде наповнений новими відкриттями, успіхами та позитивними емоціями.

Бажаємо всім нам удачі та віри у власні сили!