В межах патріотичного виховання студентів організовано пішохідну екскурсію містом Хмельницький

🇺🇦Кожне місто України впізнаване своїми 🌇архітектурними памʼятками, пам’ятниками, історичними подіями, визначними місцями.

🎯Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього – говорить народна мудрість.

✔️12 травня студенти маркетологи прийняли участь в пішохідній екскурсії рідним містом під керівництвом професора Журби Ігоря Євгеновича.

⠀✔️Студенти дізналися:

▫️Історію створення найбільш популярних та самобутніх пам’ятників монументального мистецтва міста Хмельницького.

▫️Звернули увагу на історичні 🌳насадження, біля яких щоденно проходимо.

▫️Познайомилися з історичними будівлями, такими як:
▪️магазин Журавльової;
▪️аптека Людвига Дєрєвоєда;
▪️будинок нотаріуса Шпігеля;
▪️Олексіївське реальне училище;
та іншими.

✔️Екскурсія розпочалася від памʼятника Богдану Хмельницькому, імʼя котрого носить 🌇обласний центр з 1954 року, тривала понад дві години та завершилася ☕️смачним капучіно і обговоренням маршрутів наступних 🛣️🚃екскурсій.

🫶Дякуємо
✔️декану факультету економіки і управління Карпенку Віталію Леонідовичу за організацію екскурсії;

✔️проф. Журбі Ігорю Євгеновичу за мега круті дві години проведеного часу.