Участь в онлайн лекції на міжнародній освітній платформі Ukrain Global Faculty «Soledad Gonzalo Cogno – Clusterring And Dimensionality Reduction in Neuroscience»

🔘Здобувач третього рівня вищої освіти (PhD доктор філософії) спеціальності 075 Маркетинг Кулацький Вадим взяв участь в онлайн лекції на міжнародній освітній платформі Ukrain Global Faculty «Soledad Gonzalo Cogno – Clusterring And Dimensionality Reduction in Neuroscience», яка проходила 26 березня 2024 р.

✔️Лекція була присвячена аналізу нейронних даних. У цій лекції спікерка, наукова співробітниця і керівниця дослідної групи в Інституті системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки «Soledad Gonzalo Cogno – Clusterring And Dimensionality Reduction in Neuroscience» розкрила питання кластеризації та зменшення розмірності, навела приклади застосування цих процесів в нейронауці.

✔️За результатами Кулацький Вадим отримав сертифікат участі в онлайн лекції «Clustering And Dimensionality Reduction In Neuroscience – SOLEDAD GONZALO COGNO», 1,5 години.