Участь студентів спеціальності «Маркетинг» у роботі платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS». Один з лекторів Amit Kumar GOEL, Assistant Professor, Integral University Lucknow (India)

☑️20.03.2023 р. магістри та аспіранти спеціальності «Маркетинг» долучилися до дискусії, яка відбулася в межах стратегії 🌐інтернаціоналізації факультету економіки і управління та напрямів діяльності наукового гуртка кафедри маркетингу «Modern marketyng» на платформі 📑«НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS».

☑️З доповідями виступили:

⠀🔹Amit Kumar GOEL, Assistant Professor, Integral University Lucknow (India),«Impact of Russia-Ukraine war on the economic scenario of the world».

Amit Kumar GOEL зазначив, що найгіршим наслідком війни є втрачені життя та гуманітарні проблеми, пов’язані з великою кількістю переселенців.

🔸Павло ГРИГОРУК, д.е.н., професор, зав. кафедри ЕАМ та ІТБ ХНУ, «Формування SOFT SKILLS при вивченні фахових навчальних дисциплін».

Павло ГРИГОРУК презентував основні способи формування SOFT SKILLS у контексті розвитку емоційного інтелекту, креативності, самовдосконалення, детально обґрунтував аспекти їх реалізації.

✔️В обговоренні доповідей активну участь прийняв здобувач  вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 💚075 «Маркетинг» Артем МИХАЙЛОВ.

💙💛Дякуємо модератору роботи дискусійної платформи проф. Марії ДИСІ та декану ФЕУ Віталію КАРПЕНКУ за можливість доєднатися до дискусії.