Участь студентів спеціальності «Маркетинг» у роботі платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS» в межах міжнародної та міжвузівської взаємодії

18.04.2023 р. студенти спеціальності «Маркетинг» долучилися до дискусії, яка відбулася в межах стратегії інтернаціоналізації факультету економіки і управління та напрямів діяльності наукового гуртка кафедри маркетингу «Modern marketyng» на платформі  «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS».

Приємною подією було проведення заходів у День народження Dr. Grzegorza KONIECZNOGO – ректораWSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska), партнера по співпраці Хмельницького національного університету. З вітальним словом доєдналися проректор з міжнародної роботи ХНУ Катерина СКИБА та декан факультету економіки і управління Віталій КАРПЕНКО.

З доповідями виступили: Доповідачі: Grzegorz KONIECZNY, dr., Paulina KOLISNICHENKO, dr., WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska). Тема: «Інноваційний розвиток соціально-економічних систем».

Марія ДИХА, д.е.н., професор, Хмельницький національний університет. Тема: «Екологічна безпека під призмою війни в Україні».

Світлана СУДОМИР, д.е.н., професор, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»). Тема: «Результативна система управління розвитком підприємств».

Алла ЧИКУРКОВА, д.е.н., професор, ЗВО «ПДУ»). Тема: «Підходи до розробки стратегій організацій у кризових та особливих умовах».

До заходу долучилися понад 70 учасників, у т.ч. здобувачі вищої освіти різних освітніх рівнів факультету економіки і управління, зокрема студенти групи МРм-22-1 Вікторія Ванат, Дмитро Буньо, Віталій Жигальский та Роман Калюжний та студенти групи МР-22-1 Олександра Джуглій, Катерина Ситар, Олексій Жежерун.

Модератор роботи дискусійної платформи проф. Марія Диха висловила вдячність усім учасникам заходів, а також озвучила колегам із ВУЗів партнерів пропозицію доєднання до проведення подальших заходів. Декан факультету ХНУ Віталій КАРПЕНКО відзначив вагомість/актуальність питань, які були обговорені у рамках дня роботи платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS» та заходів міжнародної та міжвузівської взаємодії.