Кафедрою маркетингу цьогоріч був проведений ХІ Регіональний он-лайн конкурс студентських рекламних проєктів. Також організаторами даного конкурсу виступили:

• ТМ «HILLARY» – бренд натуральної косметики – генеральний спонсор (Інстаграм @hillary_cosmetics).
  • Взуттєва фабрика «ЛІТМА» – провідний виробник взуття в Україні – генеральний партнер (Інстаграм @litma_official).

Номінації конкурсу студентських рекламних проєктів:

• Патріотична та соціальна реклама.
  • Комерційна реклама.
  • Номінація Генерального спонсора ТМ «HILLARY».

Урочисте оголошення результатів регіонального он-лайн конкурсу рекламних проєктів відбулось 20.11.2023 року. Серед переможців конкурсу слід відмітити членів студентського наукового гуртка «MODERN MARKETYNG»:

• Тетяна ГРИНЕВИЧ посіла 2 місце у номінації «Комерційна реклама». Назва рекламного матеріалуРеклама магазину @talinova.shop.
  • Анна ТУРИН та Вікторія УРОДА посіли 3 місце у номінації «Комерційна реклама». Назва рекламного матеріалуВзуттєва фабрика ТОВ «Litma».
  • Евеліна ДУХІНА посіла 3 місце  в номінації Генерального спонсора ТМ «HILLARY». Назва рекламного матеріалуРеклама бренда hillary.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!!!