Участь маркетологів в марафоні БІЗНЕС В СУЧАСНОМУ 💻📱Е-КОМЕРС

🟢У весняному семестрі 2023-2024 навчального року на факультеті економіки і управління відбулася непересічна та важлива для освітнього процесу подія – марафон «Бізнес в сучасному Е-КОМЕРС» за сприяння ProductLAB.UA в обличчі Миколи Кобяковського, експерта з товарного бізнесу, власника та технічного директора компанії ProductLAB.UA.

🔵16.04.2024 р. розпочався марафон довжиною у два місяці. Вебінари відбувалися в он-лайн форматі. Студенти долучалися як через платформу zoom особисто, так і в навчальних аудиторіях.

Лекційний матеріал органічно доповнювався практичними заняттями, на яких відбувався розбір реальної бізнес-ідеї.

Після начитки основного матеріалу та пропрацювання його на реальному прикладі, студентам було надано можливість запропонувати власні бізнес-ідеї.

Було обрано 4 найцікавіших бізнес-ідеї. Задля реалізації ідей, студенти об’єдналися в команди, розробляючи власні бізнес-плани та прораховуючи основні моменти запуску власного бізнесу.

📌Бізнес-команди:

✔️Освітня програма МАРКЕТИНГ, реалізація ідеї запуску онлайн магазину «Green KROK Innovation»;

✔️Освітня програма ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА І СТРАХУВАННЯ, реалізація ідеї «Мануфактура Карамелі»;

✔️Освітня програма HR ІНЖИНІРИНГ У БІЗНЕС- ЕКОНОМІЦІ, реалізація ідеї «HR для студентів»;

✔️Освітня програма ЕКОНОМІКА ТА АНАЛІТИКА БІЗНЕСУ, реалізація ідеї «FashionLinker».

Так, розпочалася робота в командах. Студенти під керівництвом наставників від кафедр та лектора Миколи Кобяковського прораховували усі деталі запуску своїх проєктів.

❗️Робота в командах тривала близько 6 тижнів.

🔥14.06.2024р. відбулося представлення стартап-проєктів студентів ФЕУ за результатами марафону «Бізнес в е-комерс». Формат змішаний. Були запрошені викладачі, студенти, представники бізнесу. Загалом близько 70 осіб.

🌟Команда маркетологів представляла стартап проєкт – запуск онлайн магазину «Green KROK Innovation». Команда маркетологів – команда амбітних студентів, які об’єднали свої знання та навички для створення унікального проекту, спрямованого на поєднання бізнес-успіху та соціальної відповідальності. Вони розуміють, що сучасна електронна комерція має не лише приносити прибуток, але й робити позитивний вплив на суспільство та навколишнє середовище. Впевнені, що їх ідеї та підходи надихнуть вас і покажуть, як бізнес може змінювати світ на краще.

До складу команди увійшли:

Олексюк Олія, 2 курс

Жежерун Олексій, 2 курс

Джуглій Олександра, 2 курс

Духіна Евеліна, 1 курс

Никитюк Денис, 1 курс

Дацишин Влад, 1 курс

Декан факультету Віталій Карпенко подякував лектору, привітав усіх та вручив сертифікати кураторам та учасникам команд.

Даний проєкт розпочинався як унікальний експеримент. З впевненістю говоримо, ЕКСПЕРИМЕНТ вдався!

Дякуємо лектору Миколі Кобяковському, проджект-менеджеру від факультету економіки і управління Валентині Бобровник та усім долученим до організації марафону.