Участь Інни Гуменної у Всеукраїнському конкурсі студентських проектів «Маркетингова стратегія виходу логістичної компанії на міжнародний ринок»

🎯Магістр спеціальності Маркетинг Інна Гуменна під керівництвом к.е.н., доцента кафедри маркетингу Зінаїди Андрушкевич прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських проектів «МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ ВИХОДУ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ НА МІЖНАРОДНИЙ РИНОК» .

✔️Ініціатором Конкурсу виступила логістична компанія «FTP», яка надає широкий спектр логістичних та транспортно-експедиторських послуг в Україні та за її межами. Оскільки для компанії пріоритетним є розвиток професіоналізму в усіх сферах логістики, то вона ініціювала Конкурс з метою підвищення рівня практичної підготовки студентської молоді шляхом використання проектного підходу під час виконання бакалаврських дипломних робіт та інших дослідницьких ініціатив молоді в Україні.

✔️Конкурс проводився з Листопада 2023р. по Березень 2024 р.

👩‍🏫👩‍🎓 Команда Інни та Зінаїди Миколаївни увійшла до 13 команд, які представляли свої роботи у фіналі конкурсу FTP.

✔️15 березня 2024 року відбулося фінальне засідання, на якому Інна представляла свою роботу.

ВХІДНІ ДАНІ. Перелік послуг, які надає компанія. Основні напрямки діяльності та в яких галузях.

ЗАДАЧА. Провести дослідження, в якому будуть висвітлені наступні питання:

▫️Аналіз ринку.

▫️Вибір 5 цільових країн виходу.

▫️Сегментація і таргетинг.

▫️Продажі і дистрибуція.

▫️Маркетингові комунікації.

▫️Опис тактики виходу на іноземний ринок.

▫️Формування унікальної торгової пропозиції (УТП).

▫️Формування продуктової стратегії.

▫️Ціноутворення.

▫️Розрахунок економічної ефективності пропозицій (термін окупності, NPV, IRR та ін).

▫️Пропозиція математичної моделі для аналізу виходу компанії на іноземний ринок.

Інна та Зінаїда Миколаївна чудово справилися із завданням!

«Дякуємо всім учасникам за участь у конкурсі та за ваш внесок у наукову спільноту. Бажаємо успіхів у вашій науковій кар’єрі та подальших досягнень! Бажаємо вам усім подальших досягнень у дослідницькій та науковій сфері, нових відкриттів та перемог у вашій діяльності. Нехай ваші ідеї та дослідження принесуть користь нашому суспільству та сприятимуть перемозі!» – зазначив координатор проєкту від компанії FTP Кирил ЄВТУШЕНКО.