“Трансформація поведінки суб’єктів споживчого ринку в умовах цифровізації”.

03.11.2021, д.е.н., професор – Савицька Наталія Леонідівна провела гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти другого (магістрського) рівня на тему “Трансформація поведінки суб’єктів споживчого ринку в умовах цифровізації”.
Дякуємо представникам наукової школи Львівського торговельно-економічного університету, особливо професору Міценко Наталії Григорівні за ініціацію заходу. Надихаючим стало вступне слово ректора університету, професора Куцика Петра Олексійовича. Він зазначив, що в умовах карантинних обмежень такі форми взаємодії та академічної мобільності відкривають нові можливості для взаємодії, сприяють обміну  результатами досліджень наукових шкіл.
На лекції були присутні близько 50 магістрів за 075 спеціальністю з Львівського торговельно-економічного університету, Київського національного економічного університету імені  Вадима Гетьмана, Одеського національного економічного університету, Хмельницького національного університету, Мукачівського державного університету та Державного біотехнологічного університету.
Спікер подякувала учасникам та учасницям заходу за інтерес до результатів досліджень  наукової  школи.