Студенти 1 курсу відвідали маркетингову агенцію TheKasta та IT компанію Stfalcon

🔥 Stfalcon — компанія з розробки кастомних веб-сервісів і мобільних додатків. З 2009 року компанія запустила більше 300 проєктів.

Від початку повномасшабного вторгнення Stfalcon розвиває соціальні та стратегічно важливі проєкти. Cеред найвідоміших — додатки «Повітряна тривога» і «єРакета».

Stfalcon – компанія, де завжди готові ділитись досвідом у розробці і запуску бізнесу.

🔥 HR Тетяна зустрілася зі студентами та поділилася особливостями роботи компанії Stfalcon.

🔥 Маркетингова агенція The Kasta заснована в лютому 2021, команда почала формуватися у 2015 році у маркетинговому відділі IT-компанії Stfalcon.

✔️У команді зараз працює 18 спеціалістів.

✔️Команда The Kasta має досвід роботи з такими нішами:

▫️офлайн, онлайн ІТ-конференції, ІТ-курси;

▫️мобільні додатки;

▫️фешн-, б’юті- медичні продукти/послуги;

▫️освітні, бухгалтерські та консалтингові послуги;

▫️техніка, меблі, туристичні товари та ін.

✔️Алла Бевза, CEO&Co-owner маркетингового агентства The Kasta розказала:

▫️про особливості діяльності маркетингового агенства;

▫️як знайти цільову аудиторію;

▫️яким інструментарієм потрібно володіти задля досягнення успіху.

💥 Студенти були у захваті від рівня професіоналізму та водночас затишної атмосфери на обидвох підприємствах!

Щиро дякуємо Аллі та Тетяні за приділений час та увагу до студентів!