Стажування викладачів кафедри в ДУ «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України»

📌Викладачі кафедри маркетингу ХНУ пройшли підвищення кваліфікації (стажування) відповідно до плану-графіка у заочно-дистанційній формі в ДУ «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України» у відділі інтеграції науки, освіти та бізнесу терміном з «1» лютого 2024 року до «1» травня 2024 року, (6 академічних кредитів, 180 год.) відповідно до наказів № 9-12 від 25.01.2024 р.:

🔹 завідувач кафедри маркетингу Хмельницького національного університету доцент Ірина Закрижевська;

🔹 професор кафедри маркетингу Хмельницького національного університету Анатолій Тельнов;

🔹 доцент кафедри маркетингу Хмельницького національного університету Віталій Карпенко;

🔹 доцент кафедри маркетингу Хмельницького національного університету Світлана Решміділова.

✔️Мета підвищення кваліфікації (стажування) – вивчення і впровадження в навчальний процес передового науково-професійного досвіду, формування спільних для ключових компетентностей вмінь під час проходження стажування, які необхідні для підготовки фахівців галузі знань 07 – Управління та адміністрування спеціальності 075 «Маркетинг», формулювання пропозицій щодо інтеграції науки, освіти і бізнесу.

✔️За підсумками проходження стажування викладачі кафедри маретингу отримали довідки про виконання індивідуальної програми підвищення кваліфікації (стажування).