Стажування співробітників ДУ «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України» на кафедрі маркетингу

20 січня 2023 р. була підписана угода про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та Державною установою «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень Національної Академії Наук України». В межах цієї угоди та листа Ректору Хмельницького національного університету Сергію Матюху №2/80 від 7.02.2023 р. організовано проходження підвищення кваліфікації (стажування) у заочно-дистанційній формі на кафедрі маркетингу Хмельницького національного університету за освітньою програмою «Маркетинг» терміном з 15 лютого 2023 р. до 15 травня 2023 р. (6 академічних кредитів, 180 год.) відповідно до наказу №29-КП від 13.02.2023 р. таких наукових співробітників Державної установи «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень Національної Академії Наук України»:

1. Хумарова Н.І. – д.е.н., професор.

2. Лисюк В.М. – д.е.н., професор.

3. Голікова О.С. – д.ф.н., н.с.

4. Костецька К.О. – к.е.н., с.н.с.

5. Дарієнко О.В. – к.е.н., с.н.с.

6. Лозова Т.П. – к.е.н., н.с.

7. Бондаренко О.В. – к.е.н., н.с.

Керівником стажистів призначено завідувача кафедри маркетингу, д.е.н., професора Тельнова А.С.