Пропаганда як елемент гібридної війни

3.05.2022 о 15.00 відбулася цікава подія, яку в режимі  online мали можливість відвідати студенти Хмельницького національного університету в рамках дисципліни “PR та основи копірайтингу”
Гібридна війна, нескінченний потік фейків, російська пропаганда – ті реалії, в яких ми вимушені сьогодні жити. Саме тому розуміти значення цих термінів і що вони за собою приховують – вкрай важливо.
Тож Освітній центр Верховної Ради України з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки @spravdi організували і провели спільний захід – лекцію на тему:
✅Пропаганда як елемент гібридної війни✅
Під час заходу слухачи мали можливість дізнатися:
 ✅ Що таке гібридна війна і в чому полягають її особливості
 ✅ Що таке пропаганда, навіщо вона поширюється та як їй протидіяти
Важливим аспектом заходу стала його інтерактивність – можливість поставити питання🤔 і отримати на них відповіді😍
 Спікером виступив: заступник керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Микола Балабан
🇺🇦 Все буде Україна!