Продовження співпраці з ЛНТУ

✔️Кафедра маркетингу ХНУ в межах співпраці з кафедрою маркетингу ЛНТУ 24 травня 2024 р. виступила співорганізатором І Міжнародної конференції «Маркетинг в умовах розвитку цифрових технологій», яка була організована кафедрою маркетингу Луцького національного технічного університету.

🔹Викладачі та аспіранти апробували результати своєї наукової діяльності в межах роботи конференції.

🔹До роботи пленарного засідання долучилися Віталій Карпенко, декан ФЕУ, доцент кафедри маркетингу та Ірина Закрижевська, завідувач кафедри маркетингу.

🔹Віталій Карпенко звернувся із вітальним словом до учасників конференції, підкреслив актуальність напрямів роботи конференції, а також важливість міжвузівської співпраці.

✔️На конференції були представлені доповіді як українських, так і іноземних науковців та практиків у сфері маркетингу.

🔹Віталій Карпенко був присутній на конференції офлайн та отримав безліч приємних емоцій від спілкуванням із колегами та загальної атмосфери, яка панує в ЛНТУ.

Дякуємо за плідну співпрацю кафедрі маркетингу Луцького національного технічного університету!