Посвята першокурсників-маркетологів у студенти ХНУ 2023

Посвята в першокурсники – це традиційна подія в Хмельницькому національному університеті. Цьогоріч 43 першокурсника-маркетолога поповнили лаву талановитих, самодостатніх, креативних студентів академічної спільноти кафедри маркетингу.

Під час посвяти відбувалися наступні активності:

✔️ Урочиста церемонія в актовій залі Хмельницького національного університету, де ректор університету Сергій Матюх, гості: Світлана Плотнікова – начальник відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату Хмельницької обласної ради; Оксана Андрейчик – заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації; Дар’я Басюк – директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації; Михайло Кривак – заступник Хмельницького міського голови та декан факультету економіки і управління привітали студентів, закцентували увагу студентів на історії та цінності навчального закладу.

✔️ Виступили перед гостями народний ансамбль танцю «Юність Поділля» та народний театр сучасної пісні “Сузір’я”.

✔️ Кураторські години, на яких студенти та їх батьки познайомилися із кураторами та між собою.

🤝Ласкаво просимо до нашої студентської родини, дорогі першокурсники!

📌Впевнені, час, проведений в Хмельницькому національному університеті на кафедрі маркетингу буде наповнений знаннями, розвитком та найкращими спогадами!