Підведення підсумків регіонального он-лайн конкурсу рекламних проєктів 2023

💥20.11.2023 року відбулося урочисте оголошення результатів регіонального он-лайн конкурсу рекламних проєктів.

✔️Організаторами конкурсу виступили:

▫️Кафедра маркетингу Хмельницького національного університету;

▫️ТМ «HILLARY» – бренд натуральної косметики – генеральний спонсор (Інстаграм @hillary_cosmetics);

▫️Взуттєва фабрика «ЛІТМА» – провідний виробник взуття в Україні – генеральний партнер (Інстаграм @litma_official).

✔️Номінації конкурсу:

▫️Патріотична та соціальна реклама;

▫️Комерційна реклама;

▫️Номінація генерального спонсора ТМ «HILLARY» (створення креативного банеру/відео/анімації у форматах 1:1 (публікація інстаграм/фейсбук) та 9:16 (історія інст/фб) на такий набір: шампунь, кондиціонер, сироватка проти випадіння волосся.

🔥 В конкурсі прийняли участь 65 учасників, які розробили 60 рекламних проєктів.

✔️Серед учасників здобувачі освіти:

▫️Хмельницького національного університету (спеціальності 075 Маркетинг, 022 Дизайн, 051 Економіка);

▫️Хмельницького Торговельно-Економічного Фахового Коледжу Державного Торговельно- Економічного Університету;

▫️Вінницького торговельно-економічного інституту державного торговельно-економічного університету;

▫️Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

✔️З привітальним словом виступили:

▫️Закрижевська Ірина Василівна, завідувач кафедри маркетингу;

▫️Лопатовський Віктор Григорович, проректор з науково-педагогічної роботи;

▫️Карпенко Віталій Леонідович, декан факультету економіки і управління;

▫️Пилипчук Вадим Васильович, директора ТОВ «Хілларі Косметік»;

▫️Бевза Алла Францівна, засновниця та СЕО маркетингової агенції «TheKasta»;

▫️Буднецька Наталія Василівна, керівниця відділу продажів ТОВ «ЛІТМА».

Закрижевська І.В.
Лопатовський В.Г.
Карпенко В.Л.
Пилипчук В.В.
Бевза А.Ф.
Буднецька Н.В.

1 місце: Лакуста Дарія Миколаївна. Назва рекламного матеріалу: “Збір коштів на зарядну станцію для 54ОМБР”, “Знай своїх, підтримуй українське”, “Знай своїх, підтримку ЗСУ”, “Життя українських дітей потреебує захисту”, “Stand with Ukraine”. Керівник – Карпенко Віталій Леонідович. Хмельницький Національний Університет.

2 місце: Лічман Олексій Олександрович. Назва рекламного матеріалу: Фінансова підтримка Збройних Сил України. Керівник – Андрушкевич Зінаїда Миколаївна. Хмельницький Національний Університет.

3 місце: Гуртова Марія Олександрівна. Назва рекламного матеріалу: Роби вибір свідомо! Керівник – Романчик Тетяна Володимирівна. Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”.

1 місце: Новохацька Ірина, Ручковська Аліна, Рябоконь Ірина та Захарчук Валентина. Назва рекламного матеріалу: Ресторан ФіФі. Керівник – Якушевська Оксана Володимирівна. Вінницький торговельно-економічний інститут державного торговельно-економічного університету.

2 місце: Городецький Юрій Романович. Назва рекламного матеріалу: Реклама mono Credit. Керівник – Верхогляд-Гловюк Тетяна Миколаївна. Відокремлений Структурний Підрозділ «Хмельницький Торговельно-Економічний Фаховий Коледж Державного Торговельно-Економічного Університету».

2 місце: Гриневич Тетяна Вікторівна. Назва рекламного матеріалу: Реклама магазину @talinova.shop. Керівник – Бобровник Валентина Мирославівна. Хмельницький Національний Університет.

2 місце: Дацишин Владислав Олегович. Назва рекламного матеріалу: Огляд велосипедів для магазину Велосклад. Керівник – Бойко Руслан Васильович. Хмельницький Національний Університет.

3 місце: Турин Анна Сергіївна, Урода Вікторія. Назва рекламного матеріалу: Взуттєва фабрика ТОВ «Litma». Керівник – Тельнов Анатолій Сергійович. Хмельницький Національний Університет.

3 місце: Лейбюк Дарʼя Ігорівна. Назва рекламного матеріалу: Рекламні відео для парфумерного магазину ODOR. Керівник – Решміділова Світлана Леонідівна. Хмельницький Національний Університет.

3 місце: Щур Уляна Вадимівна. Назва рекламного матеріалу: Ukrainian wine. Керівник – Якушевська Оксана Володимирівна. Вінницький торговельно-економічний інститут державного торговельно-економічного університету.

1 місце: Романюк Юлія Віталіївна. Керівник – Решміділова Світлана Леонідівна. Хмельницький Національний Університет.

2 місце: Рахчеєв Максим Володимирович. Назва рекламного матеріалу: Набір від Hillary – твій найкращий вибір. Керівник – Літинська Валентина Анатоліївна. Хмельницький Національний Університет.

2 місце: Ковальова Валерія Олександрівна. Назва рекламного матеріалу: Набір проти випадіння волосся.  Керівник – Кітченко Олена Миколаївна. Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”.

3 місце: Духіна Евеліна Ярославівна. Назва рекламного матеріалу: Реклама бренда hillary. Керівник – Закрижевська Ірина Василівна. Хмельницький національний університет.

1. Іщук Марія Ігорівна. Назва рекламного матеріалу: dodo socks – український бренд шкарпеток та базової білизни. Керівник – Закрижевська Ірина Василівна. Хмельницький Національний Університет.

2. Пересадько Ніна Андріївна. Назва рекламного матеріалу: Інстаграм крамничка Anime Box. Керівник – Вальков Олександр Броніславович. Хмельницький Національний Університет.

Дякуємо активним студентам за участь! Вітаємо переможців! Бажаємо усім вам впевнено крокувати до ваших цілей та подальших перемог!