Персональний бренд, як частина роботи активіста

Сьогодні випускниця #КафедраМаркетингуТорговельногоПідприємництваХНУ, координаторка від Центру розвитку громадянської активності –
Ольга Мороз проводила дуже цікаву лекцію на тему:
“Персональний бренд, як частина роботи активіста”
Це вже не перший досвід співпраці кафедри з випускниками
Але попри все такі зустрічі є цікавими не лише для студентів спеціальності 075 Маркетинг  та  076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!!!
Очима студентів:
“Сьогодні в рамках вивчення дисципліни Паблік рілейшнз відбулася зустріч з координаторкою від Центру розвитку громадської активності в Хмельницькій області Ольгою Мороз.
Презентацыя на тему “Персональний бренд, як частина роботи активіста” викликала значну зацікавленість студентів.
Перед нами розкривалися питання створення персонального бренду, роботи з контентом, визначення цільової аудиторії, нові можливості для фрілансу та багато інших.
Спікерка розповідала про те як важливо віднайти та зробити власний імідж; як правильно сформувати свою сторінку у соцмережі, щоб людям було комфортно сприймати ваш меседж.
Пані Ольга наводила нам деякі статистичні дані, та активно вела з нами бесіду.
Зобов’язалась допомогти та підтримати нас.
Це корисна інформація і мені дуже сподобалась конференція”
Лендєл Ангеліна, студентка гр.МР-20-1
“Мені було дуже цікаво слухати, а також я дізналася багато нового і дуже корисного, –
зазначає  Філіпенко Дар’я , студентка групи ФБС 20-1. –
Ольга розповіла нам багато нюансів, які потрібно враховувати при оформленні своєї особистої сторінки у соціальних мережах.
Наприклад, як правило оформити “шапку” сторінки, які фото краще не виставляти і багато іншого.
Ми обговорювали, як зрозуміти, що саме потрібно виставляти на сторінці.
Також я дізналася, які методики просування приведуть до занепаду сторінки.
Особисто мені дуже сподобався такий вид пари, хотілося б побачити  і послухати Ольгу ще не один раз, адже вона дуже цікаво і доступно все пояснює.
Хоча маркетинг і не моя спеціальність, але мені подобається для всебічного розвитку.
 Дякую за те, що запрошуєте такий цікавих спікерів.”
Дякуємо спікеру і сподіваємося на продовження@!!
Навчаємося самі – навчаємо студентів!