Паралельне стажування викладачів Хмельницького національного універистету та Луцького національного технічного університету

На базі кафедри маркетингу ХНУ пройшли підвищення кваліфікації (стажування) у заочно-дистанційній формі, терміном з 08 січня 2024 р. до 08 квітня 2024 р. (6 академічних кредитів, 180 год.) відповідно до наказу № 2-КП від 08.01.2024 р.

-завідувач кафедри маркетингу Луцького національного технічного університету Ірина Лорві;

-асистент кафедри маркетингу Луцького національного технічного університету Вікторія Марʼюк.

Мета підвищення кваліфікації – вдосконалення професійної підготовки шляхом удосконалення раніше набутих компетентностей, оволодіння новими знаннями, вміннями і навичками у межах професійної діяльності, ознайомлення з фаховими методиками, формами та методами викладання з метою їх запровадження у освітній процес підготовки фахівців галузі знань 07 Управління та адміністрування, спеціальності 075 «Маркетинг», підготовка та узагальнення матеріалів для використання в навчально-методичній і науковій діяльності.

Керівник стажистів: завідувач кафедри маркетингу ХНУ, к.е.н., доцент Ірина Закрижевська.

Індивідуальні програми підвищення кваліфікації (стажування) Ірини Лорві та Вікторії Мар’юк виконані в повному обсязі.

На базі кафедри маркетингу Луцького національного технічного університету пройшли підвищення кваліфікації (стажування) у заочно-дистанційній формі, терміном з 15 січня 2024 р. до 15 квітня 2024 р. (6 академічних кредитів, 180 год.), відповідно до наказу № 6/01-02 від 10.01.2024 р.

-доцент кафедри маркетингу Хмельницького національного університету Валентина Літинська;

-доцент кафедри маркетингу Хмельницького національного університету Валентина Бобровник.

Мета підвищення кваліфікації (стажування): удосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення професійних знань і компетенцій, умінь та навичок, набуття професійного досвіду організації освітнього процесу.

Керівник стажистів: завідувач кафедри маркетингу ЛНТУ, д.е.н., професор Ірина Лорві.

Індивідуальні програми підвищення кваліфікації (стажування) Валентини Літинської та Валентини Бобровник виконані в повному обсязі.

Підстава для підвищення кваліфікації: договір про співпрацю з Луцьким національним технічним університетом (No 115 від 29.03.2023 р.).