Організаційна зустріч щодо проведення марафону на ФЕУ «Бізнес в сучасному Е-КОМЕРС» за сприяння ProductLAB.UA

10.04.2024 р. відбулася робоча нарада перед стартом проєкту «Бізнес в сучасному Е-КОМЕРС». На зустрічі були присутні декан ФЕУ Віталій Карпенко, завідувачі кафедрами ФЕУ, менеджер проєкту від ФЕУ Валентина Бобровник, куратори проєкту від кафедр ФЕУ, студентський актив ФЕУ та Микола Кобяковський, експерт з товарного бізнесу, власник та технічний директор компанії ProductLAB.UA, за сприяння якої заплановано марафон.

Микола окреслив мету практичного курсу з реалізації власних ідей здобувачів вищої освіти.

Прийнято рішення, що старт марафону відбудеться 16.04.2024 р. Очікуйте на подальшу інформацію.