Неформальна освіта на онлайн-платформі SendPulse

🆒Викладачі та студенти кафедри маркетингу протягом листопада-грудня 2023 р. прослухали низку вебінарів на платформі Sendpulse.

📌28 листопада відбувся вебінар на тему «SMM для бізнесу». Слухачі дізналися про стратегії використання чатботів в Instagram, комунікації в соціальних мережах, інсайти про впізнаваність бренду, SMM-тренди.

📌7 грудня 2023 року відбувся вебінар на тему «Як вирости від фрилансу в маркетингу до власної агенції». Спікером виступив Максим Возненко, підприємець, власник агенції Fish Digital.

✔️На вебінарі мова йшла про:

▫️складові роботи агенції Fish Digital;

▫️особливості початку бізнесу;

▫️шлях Максима з успіхами та факапами;

▫️калькулятор для декомпозиції бізнес-моделі;

✔️Також Максим навів приклад комерційної пропозиції.

📌14 грудня 2023 року відбувся вебінар на тему «Email-маркетинг та чат-боти: робити самому чи аутсорсити». Експерт: Наталія Яровінська, керівник відділу Customer Success в SendPulse.

✔️Тези доповіді:

▫️як отримати необхідний результат без допомоги спеціалістів;

▫️чим можуть бути корисні фрілансери та агентства;

▫️як взаємодіяти з підрядниками, щоб отримати максимальний результат для вашого бізнесу.

📌19 грудня 2023 року відбулась онлайн-конференція «Бізнес-стратегія 2024».

✔️Програма вебінару передбачала наступні доповіді:

▫️Онлайн комунікація в 2024 для реалізації Вашої бізнес-стратегії. Спікер Євген Шевченко, засновник digital-агенції UAMASTER.

▫️SMM для бізнесів і формування стратегій в умовах нестабільності в Україні. Спікер Олена Сергієнко, SMM-стратегиня, креаторка, лекторка.

▫️Вічнозелене джерело контенту: створення ідей контенту на базі цінностей експерта чи компанії. Спікер Анна Мельничук, EdTech маркетолог, амбасадор SendPulse.

▫️Бізнес-процеси агенції, які дають результат. Спікер Михайло Клячко, підприємець, маркетолог, засновник mnews agency.

▫️Гейміфікація в маркетингу: як залучати та утримувати аудиторію за допомогою ігор. Спікер Світлана Фурса, Head of Retention Marketing Department агенції Promodo.

▫️Стартапи без інвестора. Реальні приклади. Спікер Аніка Куліковська, засновниця та експертка агенції діджітал-продажів POLUBYMO.

🔝Доповіді усіх спікерів були цікавими та корисними!