На кафедру маркетингу завітали студенти Хмельницького торговельно-економічного фахового коледжу Державного торговельно-економічного університету

10.04.2024 р. студенти 2 курсу спеціальності 075 «Маркетинг» Хмельницького торговельно-економічного фахового коледжу завітали на кафедру маркетингу ХНУ.

Зі студентами поспілкувалася завідувач кафедри маркетингу Ірина Закрижевська.

Студенти дізналися про основні дисципліни, які вивчають на ОП «Маркетинг» першого (бакалаврського) РВО, в чому полягає унікальність освітнього процесу. Окрім того, Ірина Закрижевська розказала про різноманітні активності, що організовуються в Хмельницькому національному університеті загалом та на кафедрі маркетингу зокрема.

Візит розпочався безпосередньо з приміщення кафедри маркетингу, продовжився в кафедральній аудиторії 4-404, де Ірина Закрижевська демонструвала презентацію, підготовлену для студентів коледжу.

Також студенти були ознайомлені із сайтом кафедри маркетингу та соціальним мережами, які ведуться кафедрою.

Запрошуємо усіх бажаючих на такі невеликі пізнавальні екскурсії щодо навчання на ОП «Маркетинг» в Хмельницькому національному університеті.