Міжнародне науково-педагогічне стажування в WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (м. Познань, Польща)

✔️З 1 листопада 2023 р. по 31 січня 2024 р. доценти кафедри маркетингу В.Карпенко та І.Закрижеська проходили міжнародне науково-педагогічне стажування в УТтаП «Академія прикладних наук» (м. Познань, Польща).

✔️Мета підвищення кваліфікації (стажування): ознайомлення з інноваційними освітніми технологіями, організацією освітнього процесу, спектром освітніх компонент, які передбачені до вивчення здобувачами вищої освіти за спеціальностями: «Економіка» та «Маркетинг», участь в тренінгах, майстер-класах та впровадження результатів стажування у професійну діяльність.

✔️Впродовж терміну підвищення кваліфікації стажери:

▪️ ознайомилися зі спектром освітніх компонент, які передбачені до вивчення здобувачами вищої освіти за спеціальностями: «Економіка» та «Маркетинг»;

▪️ прийняли участь в лекціях, онлайн-семінарах та тренінгах підготовки здобувачів вищої освіти з економіки та маркетингу в WSHIU Akademia Nauk Stosowanych;

▪️ підготували публікації за профілем та подали її до друку у науковий фаховий журнал «Вісник Хмельницького національного університету»;

▪️ прийняли участь у практикумах з польської мови та самостійна робота.

✔️Вдячні за сприяння:

▪️ д.е.н., професору кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Хмельницького національного університету Марії ДИСІ;

▪️ ректору WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska), Dr. Grzegorza KONIECZNY;

▪️ проректору WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska) Dr. Pauliny KOLISNICHENKO.