Міжнародне дистанційне науково-педагогічне стажування

🎯Викладачі кафедри маркетингу, Віталій Карпенко, Ірина Закрижевська, Олександр Вальков прийняли участь в Міжнародному дистанційному науково-педагогічному стажуванні  на тему: «Управління науковими та освітніми проєктами: міжнародний досвід».

✔️Організаторами міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування є:

📌Авіаційний університет Грузії – Georgian Aviation University;

📌Венеціанський університет Ка Фоскарі (Венеція, Італія) – CA’ FOSCARI UNIVERSITY OF VENICE (Venice, Italy);

📌Міжнародна фундація науковців та освітян – IESF.

Термін міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування – 30 березня по 30 травня 2023 року включно.

Програма міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування включає в себе виконання навчального навантаження.

❗️Навчальне навантаження міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування становить 6 кредів ЄКТС (180 години), з них:

лекційних – 40 год.,

практичних – 70 год.,

самостійна робота – 70 годин.

Сертифікат про проходження міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.