Методичний семінар «Використання можливостей Google диску та ЕОР Модульне середовище для навчання»

✔️5 лютого на кафедрі маркетингу було проведено методичний семінар “Використання можливостей Google диску та ЕОР Модульне середовище для навчання”, спікерами на якому виступили:

▪️ Ірина Закрижевська;

▪️ Олександр Вальков.

📌У зв’язку із необхідністю оновлення банку тестових питань на курсах у ЕОР “Модульне середовище для навчання”, які викладаються викладачами кафедри маркетингу, на засіданні Іриною Закрижевською було акцентовано увагу на механізмі завантаження тестових питань.

📌Сучасний темп професійної та освітньої діяльності вимагає швидкого обміну інформацією та постійного оновлення інформації. В розрізі цього, Олександр Вальков підкреслив основні можливості використання Google диску, наголосивши на інформаційній та безпековій гігієні.

📌Окрім вище представлених питань, на методичному семінарі обговорили результати тренінгу «Проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання для покоління постміленіалів», організованого Хмельницьким національним університетом в період з з 29.01. по 02.02.2024 року, який відвідали доценти кафедри маркетингу Валентина Літинська та Руслан Бойко. Викладачі поділилися цікавим досвідом щодо проблемно-орієнтованого навчання та пообіцяли впровадити отримані навички на тренінгу при викладанні дисциплін впродовж другого семестру 2023-2024 навчального року.

Дякуємо колегам за корисну інформацію!