IT-кластер

IT-кластер набирає оберти!
Інновації у сфері вищої освіти!
11.03.2021р. у форматі “Круглий стіл” відбулась зустріч директорів та представників ІТ компаній  зі студентами Хмельницького національного університету.
На даній зустрічі були присутніми директори таких компаній як Advanced Ukraine, Devloop, Global Partner Soft та інших.
“Для мене даний захід був дуже пізнавальним та корисним, адже я отримала багато нової інформації, яка в майбутньому мені знадобиться у професійній сфері.
Я мала можливість познайомитися з професіоналами та студентами ІТ спеціальностей”,  – зазначає студентка першого курсу  факультету економіки та управління – Ясніцька Анна.
Студенти ставили багато цікавих запитань, наприклад таких:
Як правильно шукати роботу?
Які ресурси використовувати для пошуку роботи?
Як правильно звертатись до керівника підприємства, щоб гарантовано отримати  роботу?
Які знання потрібні, щоб  зацікавити роботодавця?
Як правильно обрати компанію, та до кого звертатись щодо працевлаштування?
В процесі зустрічі мова йшла про різні сайти та розробки, з’ясовувалося, хто і який має досвід роботи, а також, хто і що вміє робити (писати коди, користуватись 3D програмами для якоїсь розробки, розумітись на криптовалюті, вміти користуватись фотошопом, писати програм тощо).
Кожен директор розповідав про свою фірму так само як кожен студент про себе, свої захоплення та інтереси в ІТ сфері.
Кожна компанія намагалася зацікавити студентів в різний спосіб, але найбільшу увагу  привернула Global Partner Soft. Тершівський Віктор, який є співробітником цієї компанії,  докладно і цікаво  розповідав про свою та інші компанії.
Він поділився досвідом побудови власної кар’єри, у тому числі, інформацією стосовно стажування  в Англії та як він все розпочинав.
Окрім іншого, Віктор порадив студентам  прочитати книгу Дж. Максвелла «Важно только сегодня». За цією книгою він наводив багато висловів, над якими потрібно замислитись.
Дякуємо Тетяні Говорущенко та
Viktoria Parkhomets  за безцінний досвід спілкування і отримані емоції!
#КафедраМаркетингуТорговельногоПідприємництва
Навчаємося самі – навчаємо студентів!