Інтелект нації – запорука її перемоги

24.03.2022 маємо справжнє свято інтелекту на
IV Міжнародній науково-практичній конференції
«Інтелектуальна власність як складова системи забезпечення національної безпеки»
До якого доєднався у повному складі колектив кафедри маркетингу і торговельного підприємництва ХНУ
Незважаючи на надскладні умови, коли третина учасників конференції знаходиться на території, яка обстрілюється рашистами (Харків, Суми, Чернігів, Київ, Запоріжжя),
zoom-аудиторія переповнена
✅Науковці не сумніваються у необхідності захисту інтелектуальної власності держави і її примноження через формування нової генерації винахідників та інтелектуалів!
✅Акцентована увага на необхідності пришвидшення комерціалізації запатентованих винаходів!
✅Особливо пильно необхідно ставитися до “патентної міграції” (51% патентів-втікачів до РФ)!
✅Зростає кількість патентоотримувачів-фізичних осіб, що знижує інтелектуальну безпеку держави!
✅Потребує удосконалення законодавча база інтелектуальної власності та її захисту!
Це лише незначний перелік питань, які обговорювалися на пленарному засіданні!
Дякуємо організаторам конференції:
НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, Національна металургійна академія України та Національний технічний університет «ХПІ»
Все буде Україна