Імідж ділової людини/ Бренд особистості

Ранкова кава з Ксенія Блюмська-Данько за цікавою лекцією:
Імідж ділової людини/ Бренд особистості
яка відбулася 18.02.2022 в  Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро)
Формат гостьових лекцій дозволяє отримувати цікаву інформацію і спілкуватися з креативними особистостями  на відстані тисяч кілометрів👍
Ось і сьогодні цифрові технології поєднали Суми, Дніпро і Хмельницький🔥🔥🔥
Здобувачі вищої освіти змогли на цікавих прикладах ознайомитися з тим:
🍀Яким чином та який саме образ правильно намалювати у свідомості інших?
🍀Як проаналізувати свій існуючий?
🍀Чи є ознаки досконалого іміджу?
Ця тема виявилася цікавою для студентів спеціальності 075 Маркетинг #КафедраМаркетингуТорговельногоПідприємництваХНУ
в рамках дисциплін “Паблік рілейшнз та основи копірайтингу”, “Створення і управління брендами” (бакалаврський рівень), а також для магістрів,  які обрали курс “Бренд-менеджмент”
Вже стало звичною практикою отримувати відгуки здобувачів ВО за підсумками лекції:
“Інформація є досить актуальною для мене як для початкового маркетолога.
Впевнена, що в майбутньому цей матеріал стане в пригоді”
“Вважаю,що це була одна з найкращих наших зустрічей! Дуже сучасно,корисно і це дійсно та інформація,яка потрібна майбутнім успішним спеціалістам”
“Цікава та зрозуміла інформація, те що є приклади покращує наше розуміння цієї інформації”
“Усе сподобалося. Дуже цікава інформація і завдяки яскравим прикладам легко сприймається”