Гостьова лекція Єлизавети Ступак «Ведення особистого блогу»

📌9.04.2024 року відбулася гостьова лекція на тему «Ведення особистого блогу». Спікером виступила Єлизавета Ступак.

👍Ініціатором саме такої тематики вебінару була студрада факультету економіки управління в особі голови студради Юлії Олексюк. Цінно, що студенти проявляють ініціативу в проведенні таких зустрічей.

🔹До організації зустрічі долучилася завідувач кафедри маркетингу Ірина Закрижевська, сприяла налагодженню комунікації зі спікером випускниця спеціальності Маркетинг 2015 року, засновниця та СЕО маркетингової агенції TheKasta Алла Бевза.

🔸На вебінарі були присутні викладачі кафедри маркетингу та студенти-маркетологи 1-3 курсів, приємно, що студенти активно приймали участь у дискусії.

🔝Отже, безпосередньо про лекцію. Ліза розказала, як вона починала свій шлях, про успіхи та невдачі.

✔️Ліза розказала як вона дійшла до рішення вести особистий блог. Також спікер закцентувала увагу на основних моментах, на котрі потрібно звернути увагу при веденні блогу.

✔️Слухачі дізналися про перші успіхи Єлизавети, що не могло не вмотивувати студентів до розвитку та навчання на шляху до втілення власних цілей.

✔️Спікер вказала на те, які побоювання можуть виникати при старті будь-якої справи і який може бути результат, якщо не зупинятися.

✔️Ліза запропонувала практичні вправи, хоча студенти трохи побоювалися та трохи лінувалися – результат та фідбек були чудовими.

✔️🇺🇦 До вебінару долучилися представники Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Особлива подяка професору Івану Благуну за дискусію.

💚Студенти виказували вдячність спікеру. Ліза також отримала заряд позитиву від спілкування.

Дякуємо спікеру! Дякуємо усім учасникам вебінару.