Гостьова лекція професіонала-практика Олександра Зозулі в межах роботи платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS»

04 травня 2023 р. в межах роботи платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS» відбулися заходи:

– міжнародно-міжвузівська взаємодія (WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska), ХНУ, ВП НУБіП України «БАГІ», ЗВО «ПДУ», СНАУ);

– обговорення співпраці із роботодавцями;

– гостьова лекція професіонала-практика Олександра Зозулі.

В межах роботи платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS» було обговорено питання співпраці із роботодавцями, можливості проходження здобувачами вищої освіти практики в Україні та Польщі.

Д.е.н., професор Марія ДИХА поділилася досвідом співпраці із роботодавцями, який напрацьовано у рамках факультету економіки і управління ХНУ.

Ректор Dr., Grzegorz KONIECZNY, проректор Dr. Paulina KOLISNICHENKO та декан Dr. Jolanta Sielska Luftmann(WSHIU Akademia Nauk Stosowanych, Poznań, Polska) привітали учасників, які приймали участь у роботі дискусійної платформи та поділилися досвідом співпраці із роботодавцями, який напрацьовано в WSHIU Akademia Nauk Stosowanych, а також іншими університетами Польщі.

Обговорення співпраці із роботодавцями, представниками стейкголдерів, які надають бази практик для здобувачів вищої освіти було надзвичайно цінним для усіх учасників заходу.

З гостьовою лекцією виступив Олександр Зозуля, технічний директор компанії Stfalcon.

Надзвичайно приємно чути фахові виступи в доступному для розуміння, презентабельному форматі.

На зустрічі були присутні магістри спеціальності 075 “Маркетинг”:

Дмитро Буньо,

Вікторія Ванат,

Дмитро Пшеничний,

Геворг Хачатрян,

Роман Калюжний.

Доповідь Олександра Зозулі викликала неабияку зацікавленість як у НПП, так і у здобувачів вищої освіти. У ході дискусії відкрилася низка питань, які заплановано до обговорення у наступних зустрічах.

Із зацівленням та в межах підготовки до наступних гостьових лекцій були присутні здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 075 “Маркетинг”:

Дмитро Замялий,

Андрій Жумела,

Сергій Кузенко,

Вадим Кулацький.

У другій частині дня заходів були представлені доповіді:

к.е.н., доцента Оксани ПРОСКУРОВИЧ, ХНУ (Тема: «Циркулярна економіка»).

Д.е.н., професора Світлани СУДОМИР, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», (Тема: Управління формуванням конкурентоспроможного потенціалу підприємств).

Здобувачки вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» Лесі НИКОЛИН (Тема: «Управління фінансовими ресурсами територіальної громади в умовах воєнного стану»).

Здобувачки вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» Оксани МИСЬКІВ (Тема: «Організаційно-економічний механізм забезпечення конкурентоспроможності підприємств агробізнесу в умовах сталого розвитку»).

До участі у заходах долучилися здобувачі вищої освіти різних рівнів спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 «Маркетинг» Хмельницького національного університету та НПП. Здобувачі та НПП прийняли участь в обговоренні актуальних питань.

Модератор роботи дискусійної платформи д.е.н., професор Марія ДИХА висловила вдячність усім учасникам дня заходів, а також озвучила вітання та вдячність колегам із ВУЗів, які доєдналися до роботи платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS» від декана факультету ХНУ Віталій КАРПЕНКА.