Гостьова лекція професіонала-практика Jörgа PLÖGERА (Німеччина) на факультеті економіки і управління

3 квітня 2023 р. на платформі Zoom відбулася гостьова лекція провідного менеджера компанії Quanos (https://quanos.com/en/company/about-us/) Jörgа PLÖGERА (Німеччина), присвячена питанням організації діяльності компанії, планування її роботи, використанню сучасних інформаційних систем в управлінні (з перекладачем на українську мову).

Співорганізаторами лекції виступили:

д.е.н., проф. Михайло Гаєнко,

д.е.н., проф. Сергій Фролов (СумНАУ);

д.е.н., проф. Марія Диха (ХНУ).

Лектор Jörg PLÖGER розповів про діяльність компанії; про виробничо-організаційну, управлінську її структуру; про особливості роботи компанії на різних ринках країн Європи, Азії, Америки.

У ході дискусії Jörg PLÖGER поділився інформацією щодо перспектив функціонування компанії, наслідків внесення змін в окремі аспекти роботи, які ведуть за собою ресурсозатратні зміни в інших бізнес-процесах. Jörg PLÖGER зазначив, що станом на сьогодні у компанії Quanos працюють громадяни України.

До заходу долучилися понад 90 учасників, у т.ч. здобувачі вищої освіти різних освітніх рівнів факультету економіки і управління, зокрема студенти групи МРм-22-1 Вікторія Ванат та Дмитро Буньо.

Д.е.н., проф. Марія ДИХА висловила вдячність Jörgu PLÖGERU за ознайомлення здобувачів вищої освіти із практичними аспектами діяльності компанії; відзначила значимість долучення професіоналів-практиків до обговорення питань функціонування компаній із здобувачами вищої освіти; значимість окреслення компетенцій, які необхідно здобути для подальшої успішної практичної діяльності.