Фінальне засідання конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікацій та управління брендами за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) РВО

🎯2 червня 2023 р. на кафедрі маркетингу відбулася непересічна подія:
💥💥💥фінальне засідання конкурсної комісії 🇺🇦Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікацій та управління брендами за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

До участі в конкурсі було представлено:
25 кваліфікаційних робіт бакалаврів;
33 кваліфікаційних робіт магістрів.

З 14 ВУЗів з різних регіонів України.

Над оцінюванням робіт працювала комісія у складі:

✔️Ольга Гончар, д.е.н., проф., професор кафедри економічної теорії, підприємництва і торгівлі Хмельницького національного університету – голова.

✔️Анатолій Тельнов, д.е.н., проф., завідувач кафедри маркетингу Хмельницького національного університету – заступник голови.

✔️Ольга Маслак, д.е.н., проф., завідувачка кафедри економіки Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.

✔️Алла Ткаченко, д.е.н., проф., завідувачка кафедри «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» НУ «Запорізька політехніка».

✔️Олег Кузьмак, д.е.н., проф., професор кафедри маркетингу Луцького національного технічного університету.

✔️Ірина Поліщук, д.е.н., доц., завідувачка кафедри маркетингу та реклами Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

✔️Петро Пуцентейло, д.е.н., проф., професор кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу Західноукраїнського національного університету.

✔️Юлія Шипуліна, д.е.н., проф., професор кафедри маркетингу національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

До участі в засіданні долучилися:

▪️Проректор з навчально-педагогічної роботи Хмельницького національного університету Віктор Лопатовський, який відмітив важливість популяризації маркетингового аспекту для різних економічних спеціальностей.

▪️Декан факультету економіки і управління Віталій Карпенко наголосив, що конкурс відбувся в новому форматі та, незважаючи на це, до участі долучилася значна кількість ЗВО з різних регіонів України.

✔️Голова конкурсної комісії, д.е.н., професор Ольга Гончар представила підсумкові результати оцінювання кваліфікаційних робіт.

✔️До засідання також долучилися викладачі кафедри маркетингу ХНУ.
🔝🆒Вітаємо переможців!

💥Бажаємо подальших успіхів!