Чергова зустріч в межах проєкту “Неформальна Освіта Маркетологів і Підприємців”

Знову разом з Игорь Лядский!
Чергова зустріч в межах проєкту #НеформальнаОсвітаМаркетологівПідприємців
за підтримки #УкраїнськаАсоціаціяМаркетингу
20.05.2021  тренінг з PR!
Тема — Імідж сучасного бізнесу
З маркетинговою спільнотою науковців, студентами маркетологами, фінансистами, підприємцями в межах дисципліни “Паблік рілейшнз” працював діючий маркетолог.
Спікер: Лядський Ігор, кандидат с / г наук (генетик), магістр маркетингу, копірайтер і журналіст з 15 річним досвідом роботи (публікації є в світових журналах, таких як Playboy, XXL, EGO), автор блогу про саморозвиток, 4 роки в посаді директора по маркетингу, 3 роки прес-секретар обласної партійної організації.
  • Імідж та репутація з кожним роком стають більш необхідними для сучасного бізнесу.
  • Питанню того, як контролювати та покращувати ці складові маркетингової стратегії присвячен тренінг “Імідж сучасного бізнесу”.
  • Важлива роль у формуванні іміджу відводиться концепції Соціально-відповідального маркетингу!
В заході взяли участь близько 50 слухачів з Дніпра, Івано-Франківська, Харкова, Київа, Полтави, Кременчука, Хмельницького, Житомира, Луцька
Дякуємо учасникам за зацікавленість!!!
Зустріч проходила у вигляді дискусії
Учасники тренінгу отримали цікаві ідеї щодо створення і просування власного іміджу та підтримання його репутації
Дякуємо спікеру і сподіваємося на нові зустрічі!
#КафедраМаркетингуТорговельногоПідприємництва
Навчаємося самі – навчаємо студентів – формуємо сучасну бізнес-еліту