Вступну кампанію розпочато

10.02.2022 о 12.30 відбулася zoom-зустріч відповідального секретаря приймальної комісії (Андрій Гончарук) Хмельницького національного університету зі здобувачами вищої освіти💥💥💥
Зустріч стосувалася особливостей вступу на магістратуру у 2022-му році.
ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ У 2022 РОЦІ
Зустріч викликала справжній ажіотаж серед майбутніх вступників, який був значною мірою виправданим
В рамках нарад ГО Українська Асоціація Маркетингу неодноразово обговорювалися проблемні  питання цьогорічної вступної кампанії
Ще й досі ми не можемо абсолютно погодитися з об’єднанням у ЄФВВ освітніх компонентів за трьома спеціальностями 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Проте, абсолютно підтримуємо позицію керівництва ХНУ щодо надання інформації майбутнім вступникам та  максимального супроводу і підтримки у підготовці до вступу
Разом із тим маємо і думку майбутніх вступників:
“Сьогодні я як здобувач ВО, мав змогу детальніше ознайомитися із нововведеннями,  які чекають нас (студентів), під час вступу до магістратури.
Якщо до здачі  єдиного вступного іспиту з іноземної мови, вже можна було звикнути, і зазделегідь підготуватися, то здача єдиного фахового вступного випробування у цьому році, буде проводитися вперше, що значно ускладнює процес підготовки до вступу в магістратуру.
Звісно  університетом, і його викладачами , буде проведена підготовка студентів до цього іспиту, але проблема криється в тому, що у ЄФВВ присутні ті предмети (в залежності від спеціальності) , які студенти вивчали вже доволі давно, і не на такому поглибленому рівні, тому  на мою думку , це значно ускладнює підготовку до цього іспиту.
Такі зміни торкнулися не усіх спеціальностей, але тим не менш багатьох.
Аналізуючи вище сказанні мною слова, я раджу студентам вже визначитися із тим, куди ж вони хочуть потрапити на магістратуру, тому що ті, які обрали тільки ЄВІ з іноземної мови, не зможуть здавати ЄФВВ, але якщо ви обрали і те, й інше, а потім з якихось причин, змінили свою думку, і подали документи, туди де не потрібно ЄФВВ, то ви можете його просто не здавати.
Тому рекомендую, все добре обміркувати перед тим, як подавати заявки на вступ”
Віталій, студент гр. МР-18
Отже, маємо проблему, яку на наш пргляд треба вирішувати комплексно
Можливо МОН  поспішило, неврахувавши 4 річний термін підготовки бакалаврів і неможливість внесення змін в ОП та навчальні плани в останньому навчальному  семестрі